Fundusz FD7 Ventures planuje sprzedaż btc o wartości 750 mln USD. BTC jest właściwie bezużyteczny” – mówi Prakash Chand

FD7 Ventures z siedzibą w Dubaju, globalny fundusz inwestycyjny kryptowalut zarządzający 1 miliardem USD, ogłosił dzisiaj, że planuje sprzedać wartość 750 mln USD posiadanych przez siebie bitcoinów w ciągu najbliższych 30 dni, aby zwiększyć pozycje firmy w Cardano (ADA) i Polkadot (DOT) ).

Posunięcie to skutecznie wyprzeda większość posiadanych przez firmę btc w celu zakupu rosnących projektów Cardano i Polkadot. Według firmy wzrost tych zasobów altcoin będzie lepiej służył potrzebom inwestorów FD7, którzy chcą zdywersyfikować swoje portfele w rosnącej przestrzeni kryptowalut. „Pomijając fakt, że Bitcoin był pierwszym na rynku, a społeczeństwo nadało mu znaczenie jako magazyn wartości, myślę, że Bitcoin jest właściwie bezużyteczny” – mówi Prakash Chand, dyrektor zarządzający FD7 Ventures. „Projekty takie jak Cardano, Polkadot i Ethereum stanowią podstawę nowego Internetu i sieci 3.0”.

Zarówno założyciel Cardano, Charles Hoskinson, jak i założyciel Polkadot, dr Gavin Wood, są uważani za dwóch najbystrzejszych umysłów pracujących obecnie w przestrzeni rozwoju kryptowalut. Obie postacie były częścią oryginalnych siedmiu współzałożycieli Ethereum. W swoich obecnych rolach Hoskinson i Wood prowadzą projekty, które mogą mieć znaczący wpływ na świat.

Zespół Cardano ADA pracuje nad rozwiązaniem opartym na łańcuchu bloków, które zaspokoi potrzeby milionów osób nie posiadających konta bankowego w Afryce i innych krajach, podczas gdy Polkadot kontynuuje tworzenie ekosystemu projektów „moonshot”, które umożliwiają w pełni zdecentralizowaną platformę dla Web3, w której użytkownicy mają kontrolę. „Miałem szczęście spędzać dużo czasu z najbystrzejszymi umysłami w kryptowalutach i jestem gotów się założyć, że każdy z Ethereum, Cardano i Polkadot będzie cenniejszy niż Bitcoin w ciągu najbliższych kilku lat” – kontynuował Chand. FD7 Ventures rozpoczęło już proces konwersji swoich Bitcoinów (BTC) na Cardano (ADA) i Polkadot (DOT) i spodziewa się zakończyć transakcje konwersji do połowy i końca marca.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://www.businesswire.com/news/home/20210225005902/en/Global-Crypto-Investment-Fund-FD7-Ventures-to-Sell-750M-USD-Worth-of-Bitcoin-to-Increase-Cardano-and-Polkadot-Holdings


Author: BitcoinSV.pl
CEO