Dodaj płatną płatną pocztę Bitcoin do swojej domeny za pomocą myPaymail

Większość z nas, którzy byli w Bitcoin od jakiegoś czasu, otrzymała wiadomość e-mail, za pomocą której możemy odbierać i wysyłać Bitcoiny, ale tylko nieliczni z nas zrobili kolejny krok i uczyniły nasz osobisty / biznesowy adres e-mail lub domenę płatną w Bitcoin paczką!

Z myPaymail.co w ciągu kilku minut możesz uzyskać adres satoshi@twojadomena.com. myPaymail daje każdemu możliwość akceptowania płatności Bitcoin w swoich domenach i korzystania z dowolnego z ich aliasów e-mail, jest to szybkie, łatwe i niedrogie za jedyne 1 USD za każdą dodaną płatną pocztę. Firma może ustawić akceptację płatności Bitcoin na wszystkie lub którekolwiek ze swoich kont e-mail, gdzie myPaymail natychmiast wyprowadza płatności na jeden lub więcej adresów Paymail / Bitcoin w Twoich ustawieniach. Ogromną zaletą korzystania z myPaymail jest to, że Twoja domena myPaymail staje się adresem odbiorczym niezależnie od Twojego adresu e-mail, który podpisujesz, identyfikujesz lub z którego wydajesz. To dodatkowo zwiększa twoją prywatność.

Obecnie najlepszą cechą myPaymail jest możliwość eksportowania dzienników transakcji w formacie CSV; wraz z nadawcą, miejscem docelowym płatności, ceną, kwotą, datą i godziną, linkiem do szczegółów transmisji i notatką, dzięki czemu rozliczanie dochodów jest proste dla celów podatkowych. Dodatkowe adresy płatności lub Bitcoin mogą być również dodawane do nowego Poczty płatności, dzięki czemu możesz automatycznie dzielić płatności na określone wartości procentowe, co sprawia, że ​​jest to idealna konfiguracja dla czegoś, co otrzymuje darowizny lub podobnie, gdzie płatności automatycznie trafiają tam, gdzie ich potrzebujesz. Funkcja podziału pobiera 0,1% prowizji od otrzymanej kwoty (min. 586 Satoshi).

Czy mogę użyć mojej komercyjnej domeny e-mail, aby dodać Paymail?

Nie, nie możesz dodać Paymail do żadnej komercyjnej domeny e-mail, takiej jak @ gmail.com, @ outlook.com itp. Tylko wtedy, gdy masz domeny niestandardowe, nad którymi masz kontrolę, możesz dodawać do nich wiadomości Paymail.

Czy mogę mieć wiele e-maili wykorzystujących Płatne wiadomości w tej samej domenie?

Tak, tyle, ile chcesz.

Czy muszę mieć istniejącą pocztę e-mail w swojej domenie?

Nie, możesz ustawić dowolną liczbę płatności bez żadnych wiadomości e-mail w Twojej domenie.

Więc jak mam zacząć?

Czy masz dostęp do ustawień DNS w swojej domenie? Więc chodźmy! Za pomocą konta e-mail domeny niestandardowej (.com, .io, .net itp.) Możesz dodać dane DNS (Domain Name System), które komunikują się z myPaymail, a następnie zajmą się płatnościami przychodzącymi do Twojej domeny niestandardowej Płatności i wyślą je na Twój wyznaczone płatności w Twoich ustawieniach.

UJAWNIENIE: Jeśli myPaymail przestanie działać lub zostanie zamknięty w przyszłości, możesz przejść i edytować ustawienia DNS u nowego dostawcy poczty płatnej na rynku (lub alternatywnie uruchomić własną usługę płatności pocztowej) w ciągu minut / godzin. Nigdy nie stracisz swoich płatności, o ile masz kontrolę nad swoimi domenami. Pamiętaj również, że istnieje ryzyko posiadania usługi strony trzeciej, która może odbierać i / lub wysyłać Twoje transakcje Bitcoin, upewnij się, że przeczytałeś ich TOS, sprawdź ich ważność prawną jako firma oraz jurysdykcję, w której mieszkają / działają, zanim dokonasz decyzji o skorzystaniu z ich usług.

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest portfel Money Button, aby zalogować się do myPaymail.co.

Po zalogowaniu się kliknij Utwórz nową wiadomość e-mail.

Mypaymail Steps

Kliknij opcję Użyj domeny niestandardowej i wpisz żądany adres paymail@twojadomena.com (może to być dosłownie satoshi@twojadomena.com). Następnie kliknij instrukcje DNS, które pojawią się pod polem wejściowym.

Mypaymail Steps

Przejdź do rejestratora domeny lub dostawcy usług DNS dla wybranej domeny. Tutaj wprowadź dane podane przez myPaymail.

Mypaymail Steps

Dodaj nowy rekord TXT w edytorze DNS i wypełnij szczegóły (przykład poniżej wykorzystuje CloudFlare.com).

Mypaymail Steps

Dodaj nowy rekord SRV.

Mypaymail Steps

Teraz musisz włączyć DNSSEC u swojego rejestratora (u którego kupiłeś domenę). 7a. Możesz go włączyć u swojego rejestratora i możesz kliknąć Zweryfikuj w myPaymail lub musisz wykonać następny krok. 7b. Jeśli masz ustawienia DNS u dostawcy zewnętrznego (hosting, CloudFlare itp.), Musisz „dodać rekord DS” do swojej domeny u swojego rejestratora. Zasadniczo kopiujesz rekord DS wygenerowany od zewnętrznego dostawcy i kopiujesz go do rejestratora domeny oraz kilka innych informacji. Kliknij Zweryfikuj i zakończ płatność za pomocą przycisku Pieniądze 1 $, jesteś teraz gotowy do otrzymywania pieniędzy na swoją pocztę płatną satoshi@twojadomena.com, jeśli wszystkie ustawienia są ustawione poprawnie. Gratulacje, teraz dodałeś płatną pocztę Bitcoin do swojej domeny!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/add-bitcoin-payable-paymail-to-your-domain-using-mypaymail/


Author: BitcoinSV.pl
CEO