Jimmy Nguyen dołącza do seminarium internetowego Albany Law School „Blockchain i kryptowaluta: ramy prawne i przyszłe trendy”

Wiele osób, zarówno w ekosystemie blockchain, jak i poza nim, ma pytania dotyczące blockchain i Bitcoin z prawnego punktu widzenia. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz na świecie, właściciele firm blockchain, a także inwestorzy w kryptowaluty, muszą poruszać się po świecie prawnym, aby zachować zgodność z obowiązującymi lokalnymi przepisami. Wraz z gwałtownym wzrostem popularności technologii blockchain i walut cyfrowych w ciągu ostatniego pół roku, prawdopodobnie napłynie ludzie szukający wytycznych i zastanawiający się, jaki będzie najlepszy sposób poruszania się po świecie prawnym.

Nawet jeśli nie ma napływu pytań i nowych osób, zawsze dobrze jest mieć podstawowe informacje na temat tego, jak działa prawo i jak ma ono zastosowanie do Ciebie. 25 lutego Albany Law School będzie gospodarzem seminarium internetowego „Blockchain and Cryptocurrency: The Legal Framework and Future Trends”, aby odpowiedzieć na niektóre z tych pilnych pytań dotyczących prawa i kwestii prawnych oraz ich związku z walutą cyfrową. Webinarium będzie miało charakter panelowy, a wśród panelistów znaleźli się prezes założyciel Bitcoin Association Jimmy Nguyen, adiunkt w Albany Law School, Debbie Hoffman, partner Ketsal PLLC Josh Garcia, partner Shutts & Bowen LLP Daniel Stabile oraz założyciel i partner zarządzający Straight Up Capital Sean Keefe .

Niektóre z kluczowych pytań, na które będą dyskutować członkowie panelu, to:

Czym są kryptowaluty i blockchain i dlaczego stały się ostatnio tak popularne?

W jaki sposób obecnie regulowane są kryptowaluty?

Jakie są kwestie prawne i regulacyjne związane z rozwojem technologii blockchain?

Jak przyszłe trendy wpłyną na otoczenie prawne i regulacyjne?

Jak prawnicy i osoby niebędące prawnikami powinni przygotować się na przyszłość i rozwój kryptowalut?

Możesz zapisać się na webinarium Albany Law School „Blockchain and Cryptocurrency: The Legal Framework and Future Trends” na stronie rejestracji seminarium internetowego. Mamy nadzieję, że Cię tam zobaczymy! https://alumni.albanylaw.edu/s/977/18/interior-one-col.aspx?sid=977&gid=1&pgid=3280&content_id=3921

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/jimmy-nguyen-joins-albany-law-school-blockchain-and-cryptocurrency-the-legal-framework-and-future-trends-webinar/


Author: BitcoinSV.pl
CEO