Bitcoin SV dołącza do „7th Anniversary Airdrop Party” Bithumb

Bithumb, uważany za jedną z najlepszych giełd cyfrowych walut w Korei Południowej, rozdaje darmowy Bitcoin SV (BSV) w ramach obchodów 7. rocznicy.

W towarzyszącym poście na blogu giełda oznajmiła, że BSV trafi do handlowców, którzy „handlują ponad 70 000 KRW (63 USD) w zamian za aktywa cyfrowe, które są wydawane codziennie na zaproszenia”. Ponadto wynagrodziłoby to 77 najlepszych akumulatorów BSV na dziś. Jako dodatkowy bonus, użytkownicy mogą wygrać nowego iPhone’a 12 Pro w codziennym szczęśliwym losowaniu.

Bithumb to druga co do wielkości platforma do handlu walutami cyfrowymi w Korei Południowej, po Upbit z obrotem ponad 2,8 miliarda USD w ciągu ostatnich 24 godzin. Od momentu powstania w 2014 r. Wzrosła do ponad 5 milionów aktywnych traderów, co jest najwyższą wartością spośród wszystkich giełd w Korei.

Bithumb był na pierwszej linii frontu w promowaniu bezpiecznych i przejrzystych środowisk handlowych. Utworzyła centrum przeciwdziałania praniu pieniędzy, uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz opracowała automatyczny system rozliczeń podatkowych. W siódmą rocznicę giełdy CEO Back Young skomentował: „Jako wiodąca firma, która wyrosła na jedną z najlepszych giełd kryptowalut, będziemy aktywnie radzić sobie z nowym środowiskiem regulacyjnym. Jesteśmy zaangażowani w poszerzanie bazy rynku wirtualnych aktywów i promowanie korzyści klientów poprzez nadanie klientom najwyższego priorytetu ”. W przeszłości giełda starała się wejść na rynek amerykański, ale to się nie udało. Teraz ma zostać przejęty przez japońskiego giganta gier wideo Nexon za 460 milionów dolarów. Jak donosi CoinGeek, Nexon ma przejąć 65% wymiany.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/bitcoin-sv-joins-bithumbs-7th-anniversary-airdrop-party/


Author: BitcoinSV.pl
CEO