Rzecznik Bitcoin SV River mówi o Bitcoin’s Got Talent w najnowszym podcastie Bitstocks

River jest znana w przestrzeni Bitcoin z wielu powodów – od otwartego wypowiadania się na Twitterze po dzielenie się swoją analizą techniczną. River ma znaczącą platformę i dużą publiczność w społeczności cyfrowej waluty. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o River, masz szczęście! River był ostatnim gościem podcastu Bitstocks.

W odcinku 31 założyciel i dyrektor generalny Bitstocks, Michael Hudson, rozmawia z River i obaj badają szereg tematów. Podczas podcastu Hudson i River omawiają naturalne zdrowie, koronawirus, wolność, jogę, dobre samopoczucie, podróż River do Bitcoin, wizję River dla Streamanity, niektóre z przedsięwzięć Bitcoin, w których River odgrywa rolę, i jakie ma nadzieję River dla branży Bitcoin będzie wyglądać za 5, 10 i 15 lat. „To był zaszczyt móc spędzić godzinę na rozmowie z Michaelem Hudsonem” – powiedział River. „Dużo się śmialiśmy na ekranie i poza nim, i jestem bardzo wdzięczny, że mogłem podzielić się niektórymi doświadczeniami z ostatnich kilku lat. Bitstocks są niesamowicie profesjonalne, co jest oczywiste po zakończeniu podcastu. Z niecierpliwością czekam na przyszłe # świadome konwergencje i zobaczenie, jak przesłanie światła rozprzestrzenia się jeszcze dalej! ”

Ale to nie wszystko… Podcast Bitstocks nie był jedynym filmem River w ciągu ostatnich kilku dni. River jest jednym z głównych jurorów w Bitcoin’s Got Talent, pierwszym teleturnieju opartym na Bitcoinie, w którym uczestnicy przedstawiają swoje pomysły biznesowe panelowi trzech sędziów – River, Isaac Morehouse i Jack Liu – oraz jednemu jurorowi gościnnemu. Sędziowie głosują nad tym, czy zawodnik przejdzie do następnej rundy, czy też zostanie wykluczony z pokazu, a główną nagrodą jest opłacona w całości wycieczka do następnego Cambrian SV. Poniżej możesz obejrzeć pierwszy odcinek programu Bitcoin’s Got Talent:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/bitcoin-sv-advocate-river-talks-bitcoins-got-talent-on-latest-bitstocks-podcast/


Author: BitcoinSV.pl
CEO