Sieć testowa skalowania Bitcoin SV [BSV] jest otwarta dla biznesu

Bitcoin SV STN : https://bitcoinscaling.io/stats

Sieć testowa skalowania Bitcoin SV (STN) jest teraz otwarta dla biznesu. Przedsiębiorstwa i programiści, którzy chcą przetestować limity skalowania Bitcoin dla swoich aplikacji i usług, są zaproszeni do korzystania z STN i wnoszenia wkładu w przyszłość nieograniczonego łańcucha bloków Bitcoin. STN jest inicjatywą projektu Bitcoin SV Node firmy Bitcoin Association, opracowanej przez nChain przy wsparciu finansowym CoinGeek; ruch transakcyjny zapewnia zespół Satoshi Shotgun (Professional Stress Test). Ta globalna sieć publiczna jest stale obciążona transakcjami, aby umożliwić programistom BSV testowanie pod dużym obciążeniem. Zainteresowane firmy i programiści na całym świecie mogą dołączyć do STN i używać go do testowania aplikacji i systemów Bitcoin, które wymagają dużych wolumenów transakcji lub dużej pojemności danych. Duże skalowanie jest tym, co odróżnia Bitcoin SV (BSV) od innych projektów blockchain i dlaczego firmy powinny tworzyć aplikacje na BSV.

Nazwany na cześć „Satoshi Vision” twórcy Bitcoina, Satoshi Nakamoto, BSV jest jedynym projektem zgodnym z oryginalnym protokołem i wizją Bitcoin – który zobowiązuje się do masowego skalowania łańcucha bloków, aby Bitcoin mógł stać się nowym pieniądzem na świecie używanym przez miliardy ludzi, a globalna księga danych dla przedsiębiorstw.

Dlatego Bitcoin SV buduje możliwości skalowania nie na dziś, ale na przyszłość. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy blockchain BSV zwiększył już swoją przepustowość. Sieć testowa skalowania BSV została już przetestowana przy znacznie większych ilościach obsługujących 16.4 miliona transkacji.

BSV znacznie przekroczy średnią zdolność transakcyjną Visa i Mastercard. Poza tym jego przyszłe plany skalowania zapewnią przepustowość transakcji znacznie przekraczającą jakiekolwiek istniejące obecnie, poprzez usunięcie wszelkich domyślnych limitów rozmiaru bloku w łańcuchu bloków BSV. Blockchain BSV może obsługiwać nie tylko płatności, ale także token, inteligentny kontrakt, Internet rzeczy i wiele innych rodzajów transakcji danych dla światowych przedsiębiorstw. Steve Shadders, dyrektor ds. Inżynierii w nChain i dyrektor techniczny projektu Bitcoin SV Node, komentuje: „W nadchodzących miesiącach planujemy zwiększyć maksymalny rozmiar bloku sieci testowej skalowania do ogromnych 10 GB (10 000 megabajtów), aby może wzrosnąć do dziesiątek tysięcy transakcji na sekundę bez konieczności dalszych aktualizacji konsensusu. Wychodzimy poza erę zapełniania bloków i wkraczania w sferę nieograniczonego wzrostu. Naszym celem nie jest przesuwanie granic, ale udowodnienie, że istnieją bez limitów.” Korzystanie z STN zapewnia wiele korzyści firmom i programistom. Sieć zapewni ciągłą i zmienną dostawę ruchu transakcyjnego, więc usługi będą stale testowane w walce.

Firmy mogą wcześnie poznać wąskie gardła wydajności swoich aplikacji i naprawić je, zanim te obciążenia zostaną osiągnięte w aktywnych środowiskach. Korzystając z STN, przedsiębiorstwa mogą dać swoim klientom pewność, że dotrzymują kroku wymaganiom skalowania BSV. W tym celu Stowarzyszenie Bitcoin i zespół Bitcoin SV Node planują jeszcze w tym roku stworzyć program certyfikacji STN, który umożliwi usłudze ubieganie się o niezależną certyfikację jej odporności. STN będzie również miał dedykowany zespół wsparcia, który będzie pomagał programistom i przedsiębiorstwom w przypadku pytań. Deweloper BSV Node Brad Kristensen został powołany na stanowisko Kierownika Operacyjnego STN. Brad ma długą historię związaną z Bitcoinem, obejmującą wydobycie już w erze GPU, a także jako starszy programista w nChain, światowym liderze w doradztwie, badaniach i rozwoju technologii blockchain. Jimmy Nguyen, założyciel stowarzyszenia Bitcoin Association i przewodniczący Strategic Advisory Board nChain, stwierdza: „Duże przedsiębiorstwa potrzebują łańcucha bloków, który można skalować, aby sprostać ich potrzebom związanym z dużymi wolumenami transakcji. Oryginalny Bitcoin, teraz z powrotem w formie Bitcoin SV, zawsze miał tę moc, a teraz odblokowujemy jej ogromne możliwości skalowania. Zachęcamy firmy na całym świecie do tworzenia aplikacji w oparciu o BSV i cieszymy się, że możemy zapewnić skalowalną sieć testową jako zasoby i bezpieczne środowisko do rozwoju ekosystemu BSV ”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://www.prnewswire.com/news-releases/bitcoin-sv-bsv-scaling-test-network-is-open-for-business-300839679.html


Author: BitcoinSV.pl
CEO