Oświadczenie w sprawie decyzji OKCoin o wycofaniu BSV

W świetle niedawnej decyzji OKCoin o usunięciu BSV ze swojej platformy, CoinGeek chciałby wyrazić swoje poparcie dla Bitcoin SV, Stowarzyszenia Bitcoin oraz wielu programistów i użytkowników Bitcoin SV na całym świecie.

Zdajemy sobie sprawę, że na wolnym rynku giełdy mają swobodę wyboru, które zasoby cyfrowe są notowane na ich platformie. Uważamy jednak również, że każdy powinien mieć możliwość samodzielnego decydowania, które projekty i aktywa zasługują na jego wsparcie. Rzeczywiście, dzisiaj Bitcoin SV jest gospodarzem kwitnącej i zaangażowanej społeczności poinformowanych, zaangażowanych osób i firm z różnych środowisk. Dlatego jesteśmy bardzo rozczarowani, że OKCoin zdecydował się odwrócić od społeczności Bitcoin SV i nie może zgodzić się z ich uzasadnieniem.

Mamy nadzieję, że OkCoin ponownie rozważy swoją decyzję i będzie gotowa do wspierania społeczności Bitcoin SV. W przypadku OKEx dyrektor generalny Jay Hao odpowiedział użytkownikowi Weibo, który zapytał, czy ogłoszenie OKCoin jest związane z OKEx, mówiąc: „Brak związku. Jeszcze raz chcę stwierdzić: OKEx nie ma obecnie planu zawieszenia handlu BSV i BCH ”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/statement-on-okcoin-decision-to-delist-bsv/


Author: BitcoinSV.pl
CEO