W jaki sposób Bitcoin SV przynosi korzyści regulatorom iGaming

Organy regulacyjne iGaming w dużej mierze nadal uważają, że Bitcoin i kryptowaluty służą do nielegalnych transakcji, więc dodawanie ich jako metody płatności lub włączanie ich do operacji hazardowych jest żle postrzegane ze strony regulatorów.

Jest to fałszywa percepcja, ale nie mniej. Kiedy Bitcoin po raz pierwszy zyskał międzynarodową sławę, był to wynik podziemnego rynku kupna i sprzedaży The SilkRoad. SilkRoad był witryną typu Amazon w Dark Web, gdzie kupujący mogli nabyć narkotyki, broń i wszelkiego rodzaju nielegalne towary. Swoboda kupowania przedmiotów online za pomocą Bitcoin pokazała, że ​​system może działać. Mimo to połączenie z śliskim czarnym jedwabnym szlakiem stworzyło wrażenie, że było to nielegalne płatności, ale nie legalne transakcje. Aby wyjaśnić niektóre z tych nieporozumień dotyczących Bitcoin i nielegalnych transakcji, mamy nadzieję pokazać kilka obszarów, w których Bitcoin SV może być najlepszym przyjacielem regulatora iGaming.

Publiczne, ale prywatne Umieszczenie zastrzeżonych danych iGaming na publicznym łańcuchu bloków nie jest tak niepokojące, jak się wydaje; jest wręcz przeciwnie. Charakter łańcucha bloków Bitcoin SV w pełni szyfruje transakcje, a jedynymi osobami, które mają do niego dostęp, są dwie strony zaangażowane w transakcję. Ten publiczny, ale prywatny charakter umożliwia organom regulacyjnym iGaming i ich operatorom współdzielenie dostępu do wspólnie uzgodnionych danych, przy jednoczesnym uniknięciu konieczności zaufania zewnętrznej chmurze lub usłudze przesyłania plików. Niezmienne i kontrolowalne Niezmienność Bitcoin SV oznacza, że ​​wszystkie transakcje umieszczone na publicznym blockchainie są trwałe. Nie można ich zmienić na zawsze. Pojawi się zapis depozytu, wypłaty i obrotów w kasynie, rąk pokerowych lub zakładów sportowych, po jakich kursach.

Te dane sprawią, że Twój regulator będzie wiedział, co do tego. Operator gier hazardowych nie może gotować swoich książek, zaniżać GGR ani kłamać na temat zakładów podejmowanych przy jakich kursach, co oznacza, że ​​gracze zyskują lepszą ochronę przed groźbą, że książka nie płaci swoim zwycięzcom. I odwrotnie, jeśli jesteś operatorem iGaming licencjonowanym przez mniej renomowany system, posiadanie stałego zapisu wszystkich transakcji finansowych i zakładów bukmacherskich w niezmiennym rejestrze ochroni Cię przed regulatorem poszukującym czegoś więcej niż ich sprawiedliwy udział.

AML to poważna sprawa w niektórych jurysdykcjach Niektórzy regulatorzy iGaming są bardziej rygorystyczni niż inni;

Komisja ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii jest uważana za złoty standard organów regulacyjnych. Mają jedne z najbardziej rygorystycznych wymagań KYC na świecie.

Jedną z korzyści dla niektórych operatorów jest gotówkowy charakter Bitcoin SV, w którym gracze mogą bez wysiłku wpłacać i wypłacać pieniądze przy minimalnej liczbie identyfikatorów, ale w jurysdykcjach takich jak Wielka Brytania używanie Bitcoin SV może zaoszczędzić firmie czas i pieniądze spełniające wymagania AML.

Niektóre podmioty przetwarzające płatności bitcoin wykonują swoje kontrole KYC i AML, z których operatorzy iGaming mogą korzystać z tak dużą lub małą ilością danych, jak wymaga tego regulator. Jeśli Twój procesor płatności nie obsługuje KYC i AML, niektóre firmy świadczą te usługi, które pozwolą operatorowi zaoszczędzić pieniądze i czas dzięki outsourcingowi.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://calvinayre.com/bitcoin-for-gambling/service-providers/how-bitcoin-sv-benefits-igaming-regulators/


Author: BitcoinSV.pl
CEO