Blockchain Bitcoin SV i przyszłość systemu afiliacji

Podmioty stowarzyszone odgrywają kluczową rolę w sektorze gier, jednym z głównych kanałów generowania ruchu i nowych potencjalnych klientów dla operatorów gier hazardowych. Wraz z rozwojem i dojrzewaniem sektora gier, relacje między operatorem a podmiotem stowarzyszonym są bliższe niż kiedykolwiek, zwłaszcza w związku z zaostrzaniem przepisów na całym świecie. Podczas gdy rola podmiotów stowarzyszonych jest kluczowa dla zdrowia i rozwoju sektora gier, w technologii śledzenia i wypłat dostępnej dla podmiotów stowarzyszonych brakuje innowacji.

Chociaż tradycyjny model programów afiliacyjnych dobrze służył branży gier online, napotyka on kilka problemów, które bez wątpienia powstrzymują wszystkich. Zaufanie, przejrzystość, odpowiedzialność i niezawodne wypłaty są priorytetami dla podmiotów stowarzyszonych, a sektor ma własne, dobrze nagłośnione wyzwania w tych obszarach. Szczególnie w przypadku podmiotów powiązanych z hazardem istnieje duże pole do ulepszenia systemów i infrastruktury, które obecnie zarządzają tymi relacjami, aby wzbudzić większe zaufanie do ich relacji biznesowych.

Wejdź do blockchain Bitcoin SV

Podobnie jak w wielu innych sektorach, podmioty stowarzyszone z grami mogą odnieść znaczne korzyści z szerszego zastosowania technologii blockchain, która rozwiązuje wiele problemów, z którymi borykają się obecnie partnerzy i menedżerowie programów partnerskich. Technologia jest już dostępna, aby zapewnić bardziej niezawodne, godne zaufania i terminowe doświadczenie afiliacyjne i prawdopodobnie będzie odgrywać coraz większą rolę w nadchodzących latach.

Oto niektóre z największych wyzwań, przed którymi stoją obecnie podmioty stowarzyszone, i jak może pomóc blockchain. Śledzenie System stowarzyszone w dużej mierze działają na zasadzie zaufania, bez prawdziwej przejrzystości dla podmiotów stowarzyszonych, poza danymi przedstawionymi przez operatora. Złośliwi operatorzy, zwłaszcza jeśli chodzi o podmioty stowarzyszone pracujące na zasadzie udziału w przychodach, mają możliwość usunięcia otagowania kodu podmiotu stowarzyszonego z dużego gracza, odcinając go od obrazu w celu uzyskania należnych mu przyszłych przychodów. Chociaż z pewnością jest to nieetyczne i stanowi naruszenie umowy między operatorem a podmiotem stowarzyszonym, możliwe jest popełnienie takiego oszustwa za pomocą stosowanej obecnie technologii śledzenia podmiotów stowarzyszonych. W tej chwili dane gracza są najpierw gromadzone i przetwarzane przez operatora, zanim zostaną ujawnione podmiotowi stowarzyszonemu – innymi słowy, zaufanie spoczywa na operatorze, który zapewnia uczciwe informacje.

Dzięki blockchain Bitcoin SV dane mogą być udostępniane u źródła, bez uprzedniego udawania się do operatora. Blockchain pozwala na niezmienną rejestrację danych na bieżąco – pisemny, możliwy do zweryfikowania, audytowalny zapis, którego nie można zmienić ani modyfikować. Zarówno operatorzy, jak i gracze mogą od samego początku wiedzieć, że dane zapisane w łańcuchu są dokładne i nieskażone. Oznacza to, że zaufanie nie jest już problemem, ponieważ wszystkie dane w rozproszonej księdze są weryfikowalnie bezpieczne i dokładne. W rezultacie zarówno operatorzy, jak i podmioty stowarzyszone mogą patrzeć na dane na bieżąco, wiedząc, że widzą prawdziwe informacje. Dane podlegają audytowi i można je śledzić oraz mogą bezproblemowo i automatycznie współdziałać z innymi systemami. Partnerzy mogą w wolnym czasie śledzić wydatki poszczególnych graczy na blockchain i są lepiej przygotowani do identyfikowania wszelkich rozbieżności, jeśli się pojawią.

Wypłaty

Dla partnerów, którzy pracują z wieloma programami partnerskimi, uzgadnianie wypłat może być ogromnym bólem głowy każdego miesiąca. Dzięki wypłatom opartym na łańcuchu bloków możemy wyeliminować pośredników, a menedżerowie stowarzyszeni mogą automatycznie i natychmiastowo wysyłać prowizje bezpośrednio do portfela partnera.

Weźmy na przykład prowizje CPA – te prowizje mogą być wysyłane do partnera w momencie, gdy ich gracz wpłaci i / lub osiągnie wymagany minimalny depozyt, jeśli taki istnieje, w przeciwieństwie do czekania do końca miesiąca na zbiorczą wypłatę. Opóźnione wypłaty mogą być dużym wyzwaniem dla partnerów, szczególnie dla tych, którzy są uzależnieni od swoich prowizji, aby opłacić rachunki w określonym terminie. Bez tradycyjnych problemów księgowych, z jakimi mamy do czynienia dzisiaj, i bez korzystania z cyfrowej waluty i technologii inteligentnych kontraktów opartej na blockchain, opóźnione wypłaty odejdą do przeszłości.

Regulacje

Ze względu na naciski regulacyjne operatorzy i podmioty stowarzyszone muszą współpracować bliżej, aby zachować zgodność. Operatorzy są teraz odpowiedzialni za wszystkich graczy, których partner dostarcza za pomocą ich środków i metod reklamowych, więc każdy operator będzie musiał współdziałać ze swoimi własnymi zasadami i przekazać je partnerowi. Blockchain Bitcoin SV pomaga ujednolicić tę interoperacyjność między nimi, a z kolei zachęca obie strony do większej przejrzystości względem siebie.

Bitcoin blockchain dla partnerów gier

Systemy Blockchain to przyszłość dla podmiotów stowarzyszonych z grami i już teraz odgrywają coraz większą rolę w budowaniu zaufania, wydajności i integralności w modelu afiliacyjnym. W szczególności Bitcoin SV to Bitcoin jako platforma – zaprojektowana dla programistów i przedsiębiorców, ponieważ posiada narzędzia do budowania aplikacji śledzącej zgodnie ze specyfikacjami partnera. Sam łańcuch bloków pozwala na automatyczne rejestrowanie mikrotransakcji – nawet nanotransakcji – aż do automatycznego wydawania płatności w BSV, przy pomocy inteligentnych kontraktów i zintegrowanych systemów.

Potęga Bitcoin SV, przewidziana w oryginalnym raporcie Bitcoin, oznacza, że ​​systemy afiliacyjne mogą być skonfigurowane tak, aby oferować do chwili obecnej automatyczne śledzenie, raportowanie i płatności, z pełną przejrzystością i odpowiedzialnością. Ponieważ podmioty stowarzyszone mogą odnieść znaczne korzyści z przejścia na technologię blockchain, to do nich należy bardziej ogólne zachęcanie do tego problemu w całej branży i rozmowa z menedżerami stowarzyszonymi na temat tego, co Bitcoin SV ma do zaoferowania. Dzięki oświetleniu przejrzystości zarówno podmioty stowarzyszone, jak i operatorzy wygrywają dzięki bardziej otwartemu i sprawdzalnie uczciwemu partnerstwu.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/blockchain-and-the-future-of-gaming-affiliates/


Author: BitcoinSV.pl
CEO