Craig Wright przygląda się postępowi sztuki w najnowszym poście na blogu

Wszystko zmienia się w czasie – wprowadzenie nowych ludzi i pomysłów musi mieć wpływ na oryginalny kształt czegoś, niezależnie od tego, czy będzie to biznes, łańcuch bloków czy dzieło sztuki. W swoim najnowszym poście na blogu „Dyskusja o akademiach sztuki ustanowionych w XVII i XVIII wieku” dr Craig Wright przygląda się rozwojowi sztuki od jej najwcześniejszych dni w XVIII wieku. Jak wszystko, co przetrwa próbę czasu, post dr Wrighta ujawnia, że ​​chociaż sztuka zmieniała się z epoki na epokę, dzieła, które zostały stworzone, często składały hołd swoim poprzednikom i wcześniejszym okresom sztuki. „Akademie artystyczne zostały stworzone głównie po to, aby uczyć młodych artystów i szkolić ich z zestawem kodów i podstawowych zasad” – powiedział dr Wright. „Artyści naśladowaliby współczesne formy.

Pod pewnymi względami takie zasady naśladowały akademickie formy scholastyczne, które dążyły do ​​udoskonalenia istniejących stylów i unikały innowacji. Art obejrzał się i próbował uchwycić klasykę. Artysta składał hołd wiekim, którzy ich poprzedzili, jednocześnie starając się podnieść ich sztukę ”. Chociaż artykuł dr Wrighta dotyczy sztuki i filozofii, istnieje kilka podobieństw między rozwojem technologii blockchain a historią sztuki.

Bitcoin powstał jako namacalna forma białej księgi Satoshiego (jego podstawowa zasada), ale z czasem zmienił formę, ponieważ osoby „starały się podnieść” łańcuch bloków. Jednak w tym miejscu wielu programistów popełniło błąd. Biała księga Bitcoin pozostawiła mnóstwo miejsca dla artystów na podniesienie poziomu sztuki bez naruszania jej podstawowych zasad. Jednak artyści pracujący nad protokołami blockchain podnieśli sztukę bez używania podstawowych zasad jako wytycznych. W niektórych przypadkach całkowicie zignorowali podstawowe zasady. Dlatego widzimy, że zarówno BTC, jak i ETH napotykają przeszkody, gdy cena cyfrowej waluty rośnie.

Obie sieci są teraz w punkcie – lub zbliżają się do punktu – w którym opłata transakcyjna jest bardziej kosztowna niż kwota pieniędzy, którą użytkownicy chcą wysłać. Nie ma to sensu, szczególnie w przypadku BTC, ponieważ Bitcoin został opisany jako elektroniczna gotówka peer-to-peer w białej księdze Bitcoin. Aby poznać przyszłość, nie zaszkodzi spojrzeć w przeszłość. W najnowszym poście na blogu dr Wrighta „Dyskusja o akademiach sztuki ustanowionych w XVII i XVIII wieku” dowiesz się wszystkiego o postępie sztuki na przestrzeni lat; czytając, z pewnością zauważysz kilka podobieństw między historią sztuki a rozwojem branży blockchain. Najnowszy artykuł dr Wrighta, a także jego wcześniejsze prace dotyczące Bitcoin i blockchain, alternatywnych monet i systemów, prawa i regulacji, ekonomii, matematyki i filozofii, można znaleźć na CraigWright.net.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/craig-wright-looks-at-progression-of-art-in-latest-blog-post/


Author: BitcoinSV.pl
CEO