Bitstocks tworzy radę doradczą

3 lutego firma Bitstocks ogłosiła utworzenie swojej pierwszej rady doradczej, jak również jej pierwszych członków. Wśród tych członków jest kilku ekspertów branżowych, którzy pracują zarówno wewnątrz, jak i poza Bitcoinem, w tym Alex Agut CEO Handcash, Josh Petty CEO Twetch, Serge Conesa CEO Immersion4, Nassim Haramein CEO Torus Tech i Elena Meskhi CEO Elena Meskhi & Co. „To jedne z najbystrzejszych umysłów w kosmosie, zarówno pod tym względem, że są ekspertami w dziedzinie technologii, jak i dlatego, że każdy z nich jest pro-ludzki” – powiedział założyciel i dyrektor generalny Bitstocks, Michael Hudson. „To była znacząca część nasz proces selekcji – wybieranie ludzi, którzy są mądrzy i którzy wkładają pieniądze w to, co budują, ale którzy również budują w imieniu ludzkości; toczą dobrą walkę ”.

Po co tworzyć komisję doradczą?

Dlaczego więc firma Bitstocks utworzyła radę doradczą?

Według Hudsona, Chcemy przeglądu technologii, którą tworzymy, w celu ustalenia złotych standardów w branży. Potrzebujemy ludzi, którym ufamy, aby dokładnie to zbadali – aby przetestować go w walce, rozerwać na części, powiedzieć nam, czy jest dobry. I powiedz nam, czy niektóre części są okropne! Potrzebujemy informacji zwrotnej od zaufanych osób z naszego otoczenia, które są ekspertami w dziedzinie technologii i branży oraz są uczciwe.

Bitstocks ma wiele produktów, które mają zostać uruchomione w najbliższej przyszłości. Podczas kampanii crowdfundowej Bitstocks zespół Bitstocks zasugerował kilka prac, które są w toku, takie jak uruchomienie stablecoina Bitstocks, wprowadzenie kart debetowych powiązanych z kontami osobistymi użytkowników, a także wprowadzenie produktów finansowych takie jak rachunki oszczędnościowe i możliwość zaciągania pożyczek. Mogą to być tylko kilka z wielu produktów, które komisja doradcza będzie testować i przekazywać opinie.

„W tym roku upubliczniamy wiele rzeczy na temat firmy, więc zaczynamy tak, jak zamierzamy – dlatego rozpoczynamy rok z naszym funduszem społecznościowym, a także ogłaszamy naszą radę doradczą” – powiedział starszy menedżer ds. Marketingu i PR w Bitstocks Christa Ardley.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/bitstocks-forms-an-advisory-board/


Author: BitcoinSV.pl
CEO