Bitcoin SV w Polsce euforia i masowa adopcja aplikacji BSV. Inwestorzy rzucili się na zakupy zwiększając cenę o 40% z 550 zł na prawie 1100 zł !!!

Bitcoin SV drzemiący smok i setki powstających aplikacji

Wzrost o 100% w kilka tygodni. Ostatnie dni to 40% a to najlepsza i jedyna skalowalna kryptowaluta w ekosystemie blockchain.

Sklep : https://metastore.app/apps?sort=hot

Lub kliknij na naszej stronie w 3 kreski obok daty – więcej funkcjonalnych aplikacji

Bitcoin Blockchain ma sprawdzoną historię od ponad dziesięciu lat jako bezpieczny i suwerenny

Oryginalna wersja oprogramowania Bitcoin została uruchomiona 3 stycznia 2009 r. 15 listopada 2018 r. Wersja Bitcoin SV kontynuowała oryginalną wersję Bitcoin, ponieważ grupa Bitcoin Cash zdecydowała się zmienić swoje zasady konsensusu z oryginalnej wersji. Wizją Bitcoin SV jest pozostanie wiernym oryginalnej wersji wizji Satoshi Nakamoto przedstawionej w białej księdze, tj. Zapewnienie bezpieczeństwa, skalowalności, stabilności i minimalizmu. „Charakter Bitcoina jest taki, że po wydaniu wersji 0.1 rdzeń projektu został utrwalony na resztę jego życia”. – Satoshi Nakamoto

Bitcoin SV jest najbardziej bezpiecznym, skalowalnym, stabilnym i opłacalnym publicznym blockchainem. Bitcoin SV oferuje bardzo wysoką przepustowość transakcji dzięki ogromnemu skalowaniu w łańcuchu. 4 lutego 2020 r. Zaimplementowano aktualizację Genesis, co oznacza, że ​​usunięto limit wielkości bloków, a protokół został zresetowany do pierwotnej wersji z 2008 r. W maju 2020 r. TAAL przetworzył rekord świata o wielkości 369 MB, zawierający 1,3 mln transakcji. . W 2021 rekord został poprawiony

Opisywaliśmy tutaj : https://www.bitcoinsv.pl/blog/2021/02/07/bitcoin-sv-bije-nowy-rekord-transakcji/

Odpowiada to około 2600 transakcjom na sekundę. Dla porównania średni wolumen transakcji w sieci płatniczej VISA wynosi około 1700 tps (na podstawie obliczeń pochodzących z oficjalnego wniosku dotyczącego 150 milionów transakcji dziennie).

Bitcoin SV oferuje niskie opłaty transakcyjne. Ze względu na stale zwiększany rozmiar bloków, bloki nigdy nie będą przeciążone. W związku z tym opłaty transakcyjne będą najniższymi możliwymi opłatami sieciowymi, jakie mogą zaoferować górnicy (a nawet darmowymi). Dziś zazwyczaj mniej niż 0,001 USD na transakcję, niezależnie od wysłanej kwoty. Cena bazowa to 1 Satoshi / bajt (tj. 0,00000001 BSV) ze względu na ekonomię skali i presję wolnego rynku, zaobserwowano opłaty do 0,25 Satoshi / bajt (tj. Poniżej 0,00015 USD).

Bitcoin SV oferuje „Natychmiastowe transakcje”, co oznacza, że ​​każda transakcja ma 99% szans na zweryfikowanie i uwzględnienie w następnym bloku w łańcuchu bloków. „Niepewność” 1% jest obsługiwana zgodnie ze scenariuszem ryzyka biznesowego. W przypadkach użycia typu Business-to-Business rzeczywiste ryzyko podwójnego wydatkowania jest zerowe ze względu na niezmienny dowód, że podwójny wydawca mógłby fotograficznie podpisać się przeciwko sobie. W razie potrzeby istnieją jednak usługi ubezpieczeniowe, które całkowicie ograniczają to ryzyko.

Język skryptowy Bitcoin SV to Turing Complete! Kompletność Turinga to termin używany do identyfikacji komputera lub oprogramowania, które są w stanie rozwiązać każdy problem, który może rozwiązać maszyna Turinga. Mówiąc prościej, oznacza to, że może wykonać dowolny algorytm. Bitcoin może zrobić wszystko, co robi Ethereum, ale w formie, którą można analizować statycznie. To nowa forma modelu bezpieczeństwa. https://papers.ssrn.com/sol3/Delivery.cfm/SSRN_ID3160279_code2682943.pdf?abstractid=3160279&type=2

Bitcoin SV oferuje rozszerzony protokół Token i Smart Contract z ponad 45 typami aktywów, obsługujący większość możliwych scenariuszy dotyczących tokenów, takich jak wymienne (jak ERC20), niezamienne (jak ERC721), akcje, obligacje, zabezpieczenia zabezpieczone aktywami, zabezpieczone zobowiązania dłużne, Kontrakty terminowe, tokeny walutowe, żetony identyfikacyjne, licencja, członkostwo, bilety do kina, kupony, cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, głosowanie itp.

Bitcoin SV oferuje prawnie egzekwowalne inteligentne kontrakty ze skalowalnością. W przeciwieństwie do platform opartych na Ethereum, gdzie wszystkie kontrakty / tokeny są wykonywane przez wszystkich (!) Na „jednym globalnym komputerze (VM)”. Inteligentne kontrakty / tokeny Bitcoin są w całości dystrybuowane z jedną maszyną wirtualną (VM) na kontrakt / token.

W rzeczywistości możemy uruchomić nieograniczoną liczbę maszyn wirtualnych, a tym samym osiągnąć nieograniczoną skalowalność i dostępność. Bitcoin smart kontrakty / tokeny również nie wymagają „gazu” do wykonania jak Ethereum, obowiązują normalne niskie opłaty transakcyjne.

Bitcoin SV oferuje duże możliwości przechowywania danych. Każda transakcja może dziś pomieścić do 10 MB! Umożliwia to przechowywanie dłuższych i bardziej zaawansowanych inteligentnych kontraktów, a także większej ilości danych w łańcuchu. W czerwcu 2020 roku firma TAAL ogłosiła, że ​​jako pierwsza firma zaakceptuje transakcje na 10MB danych.

Bitcoin SV zapewnia stabilność poprzez przywrócenie oryginalnego protokołu Bitcoin; utrzyma go stabilnie i pozwoli na masowe skalowanie. Bitcoin SV zachowa wizję przedstawioną w białej księdze Satoshi Nakamoto w 2008 roku: Bitcoin: elektroniczny system gotówkowy peer-to-peer

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://unisot.com/why-bitcoin-sv/


Author: BitcoinSV.pl
CEO