Podsumowanie: Bitcoin SV – tworzenie innowacyjnych aplikacji Blockchain w Shenzhen

Sklep z aplikacjami Bitcoin SV : https://metastore.app/apps?sort=hot

Stowarzyszenie Bitcoin powróciło do Chin pod koniec października 2020, aby gościć półdniową konferencję „Bitcoin SV: Building Blockchain Applications”. Wydarzenie, które odbyło się w Shenzen, zostało wyprodukowane we współpracy z platformą gier Bitcoin SV SatoPlay, najnowszą z serii działań w terenie, mających na celu wspieranie i pielęgnowanie początkującej społeczności Bitcoin SV w Chinach. Półdniowe wydarzenie zgromadziło ponad 50 osobiście uczestników, w tym deweloperów takich jak Tencent i Kingsoft, a także aktywną i zaangażowaną publiczność online na kanale bilibili Bitcoin Association.

„Organizowanie wydarzeń w Chinach to skuteczny sposób na wprowadzenie i dostarczenie informacji tym, którzy rozważają rozwiązania oparte na technologii blockchain lub chcą dowiedzieć się więcej” – wyjaśnia Lise Li, dyrektor regionalny na Chiny w Bitcoin Association. „To było celowo intymne wydarzenie, podkreślające osobisty charakter konferencji po tylu miesiącach wirtualnych spotkań. Dało to naszym uczestnikom szansę na zaangażowanie się w materiał podczas wydarzenia i możliwość interakcji z prezenterami, a także innymi programistami blockchain i liderami biznesowymi ”.

Tematyka wydarzenia była mocno zakorzeniona w praktyce. Dzień składał się z sześciu sesji, obejmujących tematy tak zróżnicowane, jak zastosowanie na wysokim poziomie łańcucha bloków Bitcoin SV, aż po treści specyficzne dla aplikacji, w tym zdecentralizowaną identyfikację.

Mając pod ręką SatoPlay, aby podzielić się swoją wiedzą, kilka sesji skupiło się na grach wideo i tym, jak technologia blockchain ma sens biznesowy dla sektora. Gu Lu, założyciel Bitcell, przedstawił przewodnik dla programistów dotyczący rozpoczynania pracy w ekosystemie Bitcoin SV, a Guo Jia, szef Elder Games, mówił o tym, jak branża gier wideo może zintegrować się z technologią blockchain.

SatoPlay zamknęło dzień demonstracją swojej technologii w świecie rzeczywistym, a uczestnicy mogli wziąć udział w konkursie SatoPlay Championship.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń w Chinach w tym roku, w tym DotCamp dla BSV w Fuzhou i internetowego Bitcoin SV DevCon: China, reakcja na najnowsze przedsięwzięcie Stowarzyszenia Bitcoin w Chinach po raz kolejny wykazała wyraźny poziom entuzjazmu szybko rosnącej społeczności Bitcoin SV. „Chińscy programiści dogłębnie rozumieją moc Bitcoin i chcą lepiej poznać i zrozumieć tę technologię” – mówi Li. „Bitcoin to ambitna technologia i zarówno firmy, jak i programiści są podekscytowani korzyściami, jakie może przynieść. Wiele osób tutaj dzisiaj poświęca swoje życie osobiste i zawodowe na rzecz zmiany świata za pomocą Bitcoin – widzą potencjał i mają jasną misję, która popycha ich do dalszego rozwoju i innowacji dzięki tej technologii ”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://bitcoinassociation.net/looking-back-bitcoin-sv-building-innovative-blockchain-applications-in-shenzhen/


Author: BitcoinSV.pl
CEO