Adam Kling, Michael Hudson, Liz Louw dołączają do wirtualnego spotkania Bitcoin SV – EMEA

4 lutego prezes stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, poprowadził transmisję na żywo, w której udział wzięli dyrektor techniczny nChain CTO i Bitcoin SV Infrastructure Team Steve Shadders, założyciel i dyrektor generalny Bitstocks Michael Hudson, Liz Louw (jeden z najnowszych członków zespołu Bitcoin Association) oraz Adam Kling, dyrektor generalny FYX Gaming (wcześniej znany jako Kronoverse).

Podczas wydarzenia – które było pierwszą transmisją na żywo Bitcoin Associations w regionie EMEA w 2021 roku – Jimmy i jego goście omówili szereg tematów, zaczynając od dyskusji z Shaddersami na temat tego, gdzie jest dzisiaj Bitcoin, a także aktualizacji protokołu Genesis, która zajęła miejsce 4 lutego 2020 r. – za rok do dnia spotkania. Następnie gościli Michael Hudson, który opowiadał o kampanii crowdfundingowej Bitstocks i tym, co ona umożliwia dla przyszłości Bitstocks (np. Uruchomienie aplikacji Bitstocks na iOS w przyszłym miesiącu), Liz Louw, jedno z najnowszych Stowarzyszenia Bitcoin członkowie zespołu, którzy mówili o jej nowej roli w Bitcoin Association, oraz Adam Kling, który mówił o grach FYX – rebrandingu Kronoverse – oraz o wartości, jaką platforma gier FYX zapewnia twórcom i graczom.

Pierwsza rocznica protokołu Genesis

Jimmy otworzył transmisję na żywo, oglądając Bitcoin z lotu ptaka. „Jesteśmy teraz nieco ponad dwa lata od podziału [z BCH]”, powiedział Nguyen, zanim powiedział, że w ciągu ostatnich dwóch lat budowanie infrastruktury technicznej Bitcoin było głównym celem, a następnie więcej partnerstw i możliwości, które przyniosą efekty, więcej edukacji programistów, więcej treści i kursów technicznych, a także więcej partnerstw wewnątrz i na zewnątrz branży blockchain i cyfrowej waluty.

Jednym z partnerstw, które już dziś się materializuje, jest uruchomienie pierwszego na świecie MOOC skoncentrowanego na Bitcoin-SV. MOOC, czyli Massive Open Online Course, jest wspólnym przedsięwzięciem Bitcoin Association i Saxion University of Applied Sciences. MOOC będzie bezpłatny i otwarty dla publiczności, a uczestnicy kursu mogą spodziewać się, że dowiedzą się o historii, ekonomii, rozwoju, narzędziach i zgodności z przepisami związanymi z Bitcoinem. Po Nguyen Shadders weszli na scenę i rozmawiali o tym, jakie techniczne uaktualnienie protokołu Genesis umożliwiło Bitcoin. „[Genesis] dotyczyło przywrócenia wielu utraconych funkcji Bitcoin, co oznacza, że ​​możemy skupić się na wydajności i skalowaniu” – powiedział Shadders, zanim przejdziemy do omówienia, w jaki sposób ostatnio podniesiono limit bloków, a kilka przypadków użycia Bitcoina umożliwiło zarówno postęp techniczny. „Jako zapis audytu zdarzeń i płatności znajduje sposób na udowodnienie kolejności zdarzeń i jest to bardzo ważne w przypadku użycia płatności, wszystko, co wiąże się z możliwością audytu kolejności zdarzeń, może skorzystać na łańcuchu bloków Bitcoin ponieważ same łańcuchy transakcji naprawdę reprezentują tę własność ”. Shadders zakończył prezentację, odpowiadając na kilka pytań na temat Teranode, mówiąc, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy usłyszymy więcej o Teranode i że powodem, dla którego było trochę cicho na temat Teranode, jest to, że przeszło przez długi okres testowanie.

Więcej spotkań w przyszłości

Powinieneś również zaglądać na stronę Stowarzyszenia Bitcoin, aby uzyskać wszelkie nowe informacje dotyczące nadchodzących wydarzeń, takich jak CoinGeek Zurich, kolejna konferencja CoinGeek, która odbędzie się w Szwajcarii – mamy nadzieję, że się tam zobaczymy!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/adam-kling-michael-hudson-liz-louw-join-bitcoin-sv-virtual-meetup-emea/


Author: BitcoinSV.pl
CEO