Poolin znajduje partnera w obliczu ekspansji w Ameryce Północnej w branży miningowej

Pula wydobywcza nagród blokowych z siedzibą w Hongkongu Poolin nabył hashrate rywala NovaBlock, aby rozszerzyć swoją działalność na Amerykę Północną i zwiększyć swoją dominację w zakresie mocy kopania. Zgodnie z ogłoszeniem na swojej stronie internetowej przedstawiającym migrację hashów, NovaBlock zakończył transfer do Poolin 8 lutego.

Przejęcie przyniosło Poolinowi dodatkowe 1 681,83 petahasów na sekundę (PH / s) w zakresie zdolności wydobywczych, oprócz istniejących 21 909,37 PH / s. Po tej zmianie Poolin będzie miał ponad 23 EH / s hashratu. NovaBlock, uruchomiony w sierpniu 2019 r., Ma siedzibę w NA z biurami w San Jose w Kalifornii i Calgary w Kanadzie. W swoim ogłoszeniu NovaBlock zauważył, że „Poolin chce rozszerzyć swój zasięg na regiony rozwijające się, takie jak Ameryka Północna”.

NovaBlock zapewnił swoich partnerów, że wszystkie opłaty za pulę pozostaną niezmienione przez cały czas trwania tego przejęcia, ani też przejście na nagrody za wpływ Poolin. Po migracji, aby zachęcić swoich klientów do dołączenia do Poolin, wszyscy klienci NovaBlock otrzymują jeden miesiąc zerowych opłat za pulę w Poolin. Przejęcie pomoże umocnić drugą pozycję Poolina w górnictwie BTC, zwiększając jej całkowity 7-dniowy udział średniej kroczącej do 13,35%. Dla porównania, obecnie wiodąca pula wydobywcza BTC, F2Pool z siedzibą w Chinach, ma 7-dniowy średni kroczący udział hashrate na poziomie 15,82% na BTC.com. Alejandro De La Torre, wiceprezes Poolin, został zacytowany przez The Block, mówiąc, że NovaBlock będzie nadal działać niezależnie.

Pozostałe aspekty jej działalności również pozostaną bez zmian. De La Torre dodał, że Poolin „dąży do bycia międzynarodową pulą”, a ten transfer hashratu „wzmacnia ten wysiłek, który sobie postawiliśmy”, zgodnie z raportem. Ponieważ branża wydobywcza z nagrodami blokowymi w Ameryce Północnej nadal rośnie, możliwe jest, że więcej dużych chińskich pul pójdzie w ślady Poolin i zdobędzie członków górniczych z USA i Kanady.

Region zapewnia większą odpowiedzialność i stabilność niż niektóre jurysdykcje azjatyckie. Wraz z osiągnięciem przez BTC nowych rekordów wszechczasów wzrosło zainteresowanie wydobywaniem nagród blokowych. W Ameryce Północnej z pewnością nastąpi znaczny wzrost tempa hashowania. Azjatyccy operatorzy puli będą chcieli ustawić się, aby mieć na to ekspozycję.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/poolin-finds-partner-as-it-eyes-north-america-expansion/


Author: BitcoinSV.pl
CEO