Każdy dzień to Walentynki z Bitcoinem SV (BSV)

Bycie w Bitcoin jest jak bycie w związku – musisz mieć wzloty i upadki, a aby prosperować, będziesz musiał poświęcić się wzmacnianiu tego, co stworzyłeś i być bezinteresownym, jeśli chodzi o swoją pracę. Aby uzyskać najlepszy wynik, będziesz musiał stale ulepszać siebie i swoją pracę, uwzględniając każdy element zewnętrzny, który odnosi się do tego, co stworzyłeś.

Nie ma gwarancji, że będzie to łatwe, ale pod koniec dnia okaże się, że warto. Są Walentynki i wielu ludzi kocha Bitcoin. Dla niektórych Bitcoin zmienił ich życie finansowo, więc oczywiście ma specjalne miejsce w ich sercach. Innym Bitcoin dał im szereg możliwości, które zmieniły ich życie na lepsze.

Każdy entuzjasta blockchain, którego poznałem, kocha ekosystem Bitcoin oraz przyjaciół i partnerów biznesowych, których poznali i stworzyli dzięki Bitcoin. Nie ma innego miejsca na świecie jak konferencja CoinGeek – czy nawet krypto-twitter – gdzie można spotkać tak wielu ludzi pracujących w tej samej branży, dzielących się pomysłami i popychających się nawzajem, aby być najlepszymi i wprowadzać w życie swoje innowacje; podobnie jak związek, nie jest to coś oczywistego.

Wiele osób poświęca Bitcoinowi tyle samo czasu i energii, ile zajmują się związkami w swoim życiu, a niektórzy mogą nawet poświęcić więcej czasu i energii na Bitcoin! Niekoniecznie jest to problem; jednak ważne jest, aby poświęcić znaczną ilość czasu swojemu życiu również poza Bitcoinem, i poświęcić czas na święta – nawet święta Hallmark, takie jak dzisiejsze – aby spędzać czas i przypominać swojej drugiej połówce lub osobom, które miały duży wpływ na Twoje życie, że masz do nich miłość.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/every-day-is-valentines-day-with-bitcoin/


Author: BitcoinSV.pl
CEO