Aplikacja Relica do udostępniania zdjęć z płatnością w Bitcoin SV jest teraz dostępna dla wszystkich

Relica, sieć społecznościowa udostępniająca obrazy działająca na Bitcoin SV (BSV), została otwarta dla publiczności.

ADRESY :

BitcoinSV.pl : https://relica.world/join/cb0395ba-ca82-48a2-ba7d-138909f4028a?username=BitcoinSVpl

https://relica.world

Po zakończeniu fazy prywatnych testów beta istniejący użytkownicy mogą korzystać z linków polecających, aby zapraszać innych do przyłączenia się.

Relica jest podobna do Instagrama, ponieważ Twetch jest podobny do Twittera – to znaczy format i funkcje są znane, ale integracja mikropłatności Bitcoin sprawia, że są one bardziej atrakcyjne. Oprócz tworzenia nowych ekonomii dzielenia się treścią po prostu przez dodanie Bitcoin, oba zaczynają również zawierać inne przydatne funkcje, których nie zainspirowały ich aplikacje (więcej informacji na ten temat znajdziesz w poniższym wywiadzie).

https://twitter.com/Relicaworld/status/1358740840064028673?s=20

Korzyści z dobrze wyglądających platform działających na Bitcoin również nie mogą być zaniżone. Użytkownicy Relica, podobnie jak ich odpowiednicy w Twetch, zachowują prawo własności do tworzonych przez siebie treści. Otrzymywanie zapłaty za te treści, nawet jeśli są to niewielkie ilości, jest znacznie większą zachętą do publikowania niż – spójrzmy prawdzie w oczy, całkiem bez znaczenia – „polubienia”.

Kiedy sieci te staną się dużo bardziej powszechne, ludzie zaczną wykorzystywać je jako dodatkowe zajęcie lub nawet podstawowy dochód.

Przemyślenia z wersji beta i live

Nawet w podstawowej wersji beta, internetowe i mobilne wersje Reliki działały płynnie i z kilkoma błędami. Jego prosta konstrukcja i intuicyjna funkcjonalność sprawiły, że był łatwy w użyciu, a programiści dostosowali ceny po drodze, aby osiągnąć optymalny poziom. Na razie ci, którzy polecają nowych użytkowników, zarabiają 50% udziału Reliki w swoich transakcjach (co stanowi około 10-20% kwoty transakcji).

Same ceny są podobne do Twetch. Nie ma procesu rejestracji, ponieważ użytkownicy mogą logować się za pomocą portfela Money Button, a wkrótce zostanie uwzględnionych więcej portfeli BSV innych firm.

Podczas gdy element projektu „przesuń, aby zapłacić” używany w aplikacjach takich jak Money Button i RelayX był wygodny do jednorazowego zakupu, użytkownicy w końcu uznali je za nudne podczas interakcji w sieciach społecznościowych, a niewielkie płatności występowały regularnie.

Podobnie jak Twetch, Relica dodała teraz opcję płatności „jednym dotknięciem”, aby uczynić je natychmiastowymi i niewidocznymi – ale ostrzegamy, możesz chcieć zatrzymać przesuwanie przez chwilę, aż przyzwyczaisz się do tego, ile kosztuje każda inna funkcja.

Relica (na tym etapie) nie ma wbudowanych filtrów Instagrama ani opcji edycji / retuszu. Istnieją jednak dwa rodzaje użytkowników: ci, którzy edytują swoje zdjęcia w innej aplikacji przed przesłaniem ich do sieci społecznościowej; i ci, którzy używają tylko wbudowanych. Ponieważ inne aplikacje mają zwykle więcej opcji, ten pierwszy typ staje się coraz bardziej powszechny. Rozmawialiśmy ze współzałożycielami Relica, Danielem Street i Jeremy Street, o premierze, o przebiegu testów beta i planowanych przez nich działaniach w przyszłości. Przeczytaj poniższe pytania i odpowiedzi, aby poznać szczegóły.

Co to jest Relica?

Relica zmienia sposób udostępniania treści za pomocą aplikacji mobilnej, która umożliwia twórcom generowanie dochodu i utrzymanie prawa własności do swoich zdjęć. Dzięki naszej unikalnej infrastrukturze mikrotransakcji, która eliminuje duże technologie i reklamodawców; wpływowe osoby i fotografowie mogą zarabiać od razu na swoim pierwszym zdjęciu w Relica.

Jak wyglądała Twoja prywatna beta?

Nasza prywatna beta poszła naprawdę dobrze i była dla nas ważna, aby upewnić się, że nasi pierwsi użytkownicy cieszą się z doświadczenia i że możemy skalować.

Opinie, które otrzymaliśmy od naszych pierwszych użytkowników, były nieocenione i pozwoliły nam wyeliminować błędy, a także wdrożyć szereg nowych funkcji, w tym:

– Zaproszenia z bonusami za polecenie

– Przeglądanie, kto polubił Twoje zdjęcia

– Naklejki na pierwsze posty

– Płatności jednym kliknięciem

– Możliwość zapłaty za obserwację

– Przycisk ulubionych do zapisywania zdjęć

O jakie inne funkcje prosili użytkownicy?

Cieszymy się z otrzymywania opinii od naszych użytkowników wraz z sugestiami dotyczącymi przyszłych funkcji, które chcieliby zobaczyć w Relica. Aby wymienić kilka z nadchodzących funkcji w naszym przygotowaniu:

– Integracja z większą liczbą portfeli innych firm

– Możliwość publikowania pełnowymiarowych obrazów

– Wersja pulpitu Relica

– Czat Wystarczy powiedzieć, że przed nami pracowity początek 2021 roku!

Jaka była jak dotąd najtrudniejsza część tworzenia aplikacji?

Spędziliśmy dużo niepotrzebnego czasu na początku tworzenia własnego portfela dla użytkowników, zanim zdaliśmy sobie sprawę, że nie jest to problem, który chcieliśmy rozwiązać, zaczynając pracę Relica. Były już dostępne portfele innych firm z bogatymi funkcjami i chcieliśmy wspierać rozwijający się wokół nas ekosystem, zamiast wymyślać na nowo koło.

Podjęliśmy również świadomą decyzję o stworzeniu progresywnej aplikacji internetowej zamiast aplikacji natywnej, ponieważ nie byliśmy pewni, czy natywna aplikacja bitcoin, która pozwala użytkownikom zarabiać pieniądze, zostanie zaakceptowana w sklepach z aplikacjami. Wiąże się to z własnymi wyzwaniami, ponieważ bogate w funkcje możliwości oferowane przez natywny system operacyjny telefonu są trudniejsze do naśladowania w witrynie internetowej.

Niektórzy krytykowali platformy takie jak Twetch za zbyt podobne funkcje i wygląd do istniejących sieci społecznościowych. Twórcy Twetch twierdzą, że jest to konieczne, aby przybliżyć je nowym użytkownikom. Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

To prawda, że wiele powstających platform mediów społecznościowych ma podobne cechy do istniejących sieci społecznościowych. Dzieje się tak, ponieważ istnieje wypróbowana i przetestowana formuła mediów społecznościowych, której Relica również używa – ekran główny, kanał użytkownika, powiadomienia i profil.

Co jednak ważne, tutaj podobieństwo się kończy – dzięki sieciom społecznościowym opartym na łańcuchu bloków, takim jak Relica, użytkownicy mogą publikować treści i natychmiast zarabiać na bezpośredniej interakcji z odbiorcami.

Mając to na uwadze, czy planujesz wprowadzić funkcje, których nie ma na Instagramie?

Krótka odpowiedź brzmi: TAK! Proces rozwoju Relica jest co najmniej ekscytujący. W ciągu najbliższych kilku miesięcy omówimy kilka wyjątkowych funkcji, a następnie całkowicie skupimy się na fazie drugiej.

Mówiąc najprościej – Faza druga Relica zmieni sposób, w jaki postrzegamy interakcje z publicznością za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ta kolejna wersja Relica jest już w fazie rozwoju i jest powodem, dla którego założyliśmy naszą firmę. Trzymaliśmy to w tajemnicy, ponieważ nie ma nic podobnego w dzisiejszym świecie. Spodziewaj się, że zostanie on uwolniony w tym roku.

W jaki sposób nowi użytkownicy uzyskują dostęp do Relica? Odwiedź Relica, zarejestruj się i zacznij publikować swoje zdjęcia!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/image-sharing-app-relica-pays-in-bsv-and-is-now-open-to-the-public/

Relica : https://relica.world/join/cb0395ba-ca82-48a2-ba7d-138909f4028a?username=BitcoinSVpl


Author: BitcoinSV.pl
CEO