BTC (Bitcoin Core) to największe oszustwo w historii ?

To kolosalny schemat typu „pump and dump”, jakiego świat nigdy nie widział.

Mam dość mówienia: „Uważaj, to spekulacje”. Następnie „Uważaj, to hazard”. Następnie „Uważaj, to bańka”. Okej, powiem to: Bitcoin Core to oszustwo. Moim zdaniem jest to kolosalny schemat typu „pump-and-dump”, jakiego świat nigdy nie widział.

W grze typu „pump-and-dump” promotorzy „pompują” cenę papieru wartościowego, wywołując szał spekulacyjny, a następnie „wyrzucają” część swoich udziałów po sztucznie zawyżonych cenach. A niektóre kryptowaluty to zwykłe oszustwa. I co najgorsze są jawnie promowane przez wielu influancerów na platformie YouTube bez praktycznie żadnej konsekwencji.. Pod pozorem współpracy z projektem czy filmu sponsorowanego. Żenada.

Ernst & Young szacuje, że 10 procent pieniędzy zebranych na pierwsze oferty monet ICO zostało skradzionych. Przegrani to niedoinformowani kupcy uwikłani w spiralę chciwości. Rezultatem jest masowy transfer majątku ze zwykłych rodzin do promotorów internetu. A „masowe” to ogromne niedomówienie – 8000 różnych kryptowalut rejestruje obecnie ponad Biliard dolarów „wartości”.

Pomaga zrozumieć, że bitcoin nie ma żadnej wartości. Promotorzy twierdzą, że kryptowaluta jest cenna jako

(1) środek płatniczy

(2) magazyn wartości

3() rzecz sama w sobie

Żadne z tych twierdzeń nie jest prawdziwe.

1. Sposoby płatności. Bitcoiny nie są akceptowane prawie nigdzie, a niektóre kryptowaluty nigdzie. Nawet jeśli została zaakceptowana, waluta, której wartość może zmienić się o 10 procent lub więcej w ciągu jednego dnia, jest bezużyteczna jako środek płatniczy.

2. Magazyn wartości. Ekstremalna zmienność cen sprawia, że ​​bitcoin jest niepożądany jako środek przechowywania wartości. A magazyny – giełdy handlu kryptowalutami – są znacznie mniej niezawodne i godne zaufania niż zwykłe banki i brokerzy. Jest na pewno bardzo interesujący dla przestępców ukrywających środki z popełnianych przestępstw.

3. Rzecz sama w sobie. Bitcoin Core (BTC) nie ma żadnej wartości wewnętrznej. Ma wartość tylko wtedy, gdy ludzie myślą, że inni ludzie kupią go za wyższą cenę – teoria Większego Głupca. Niektóre kryptowaluty, takie jak Sweatcoin, które można wymienić na sprzęt treningowy, są odpowiednikiem kuponów online lub częstych punktów ulotek – celowi lepiej służą proste kody promocyjne niż złożone szyfrowanie. Rzeczywiście, dla większości zastosowań bitcoin core nie odgrywa żadnej roli. Dolary, funty, euro, jeny i renminbi są lepszymi środkami płatniczymi, magazynami wartości i rzeczami same w sobie.

Kryptowaluta najlepiej nadaje się do jednego zastosowania: działalności przestępczej. Ponieważ transakcje mogą być anonimowe – organy ścigania nie mogą łatwo wyśledzić, kto kupuje i sprzedaje – w ich stosowaniu dominują nielegalne działania. Większość ciężkich użytkowników bitcoinów (btc) to przestępcy, tacy jak ransomware Silk Road i WannaCry. Zbyt wiele giełd bitcoinów doświadczyło spektakularnych napadów, takich jak NiceHash i Coincheck, lub jawnych oszustw, takich jak Mt. Gox i Bitfunder. Czy na Polskim rynku Bitcurex – Bitmarket..

Zbyt wiele początkowych ofert monet to oszustwa – 418 z 902 ICO w 2017 roku już się nie powiodło. Dziś już wiemy że to ponad 80% a w trakcie jest kolejny nie potrzebny nikomu do niczego wynalazek DeFi…

BTC Bitcoin Core najlepiej nadaje się do jednego zastosowania: działalności przestępczej.

Hakerzy wkraczają do akcji. Szacuje się, że 90 procent całego zdalnego hakowania koncentruje się teraz na kradzieży bitcoinów poprzez przejmowanie komputerów innych osób w celu wydobywania monet. Nawet zwykli kupujący łamią prawo.

Prawo podatkowe wymaga, aby każda sprzedaż kryptowaluty była rejestrowana jako zysk lub strata kapitałowa i oczywiście większość sprzedawców bitcoinów tego nie robi. IRS ostatnio zamówił jedną dużą giełdę, aby rejestrowała każdą znaczącą transakcję. A jednak wybitny promotor bitcoinów w Dolinie Krzemowej ogłasza, że „Bitcoin zmieni społeczeństwo… Bitcoin jest bardzo odporny. Przeżył w bardzo trudnym czasie, kiedy był bałagan na Jedwabnym Szlaku, kiedy Mt. Gox ukradł cały ten Bitcoin … ”Twierdzi, że działalność przestępcza pokazuje, że bitcoin jest silny. Powiedziałbym, że pokazuje, że bitcoin jest używany do działalności przestępczej.

W jakim racjonalnym wszechświecie ktoś mógłby po prostu wydać elektroniczny skrypt – lub po prostu ogłosić, że ma taki zamiar – i stworzyć nieoczekiwanie miliardy dolarów wartości?

  • Nie oferując żadnej funkcjonalności oraz jedyne co przedstawiając sobą po 12 latach istnienia to odejście od prawdziwej wizji Satoshiego ,
  • Oferując manipulację ,współpracę z funduszami inwestycyjnym ,
  • Oszustwa w połączeniu z udającymi dolara monetami generowanymi bez audytu i jakiejkolwiek kontroli
  • Możliwość prania brudnych pieniędzy śmiejąc się organom ścigania w twarz

Transakcje Bitcoin Core (BTC) są czasami promowane jako natychmiastowe i prawie bezpłatne, ale często są stosunkowo wolne i drogie.

Przesłanie w lutym 2021 r. 100 zł z giełdy kryptowalut to koszt 70 zł

Potwierdzenie transakcji bitcoin trwa około godziny, a system bitcoin jest ograniczony do pięciu transakcji na sekundę. MasterCard może przetwarzać 38 000 na sekundę. Przeniesienie 100 USD od jednej osoby do drugiej kosztuje około 6 USD za pomocą wymiany kryptowalut i znacznie mniej niż 1 USD za pomocą czeku elektronicznego.

Bitcoin Core (BTC) to absurdalne marnotrawstwo zasobów naturalnych. Ze względu na tak dużą moc obliczeniową, do wytworzenia jednego bitcoina – procesu zwanego „wydobyciem” – potrzeba tyle samo energii elektrycznej, ile potrzeba do zasilania przeciętnego amerykańskiego gospodarstwa domowego przez dwa lata.

Gdyby bitcoin był używany w dużej części światowego handlu (co się nie wydarzy), zużywałby bardzo dużą część światowej energii elektrycznej, odwracając niewielką moc od użytecznych celów.

W jakim racjonalnym wszechświecie ktoś mógłby po prostu wydać elektroniczny skrypt – lub po prostu ogłosić, że ma taki zamiar – i stworzyć nieoczekiwanie miliardy dolarów wartości? To nie ma sensu. Wszystko to byłoby komiczne, gdyby niewinni ludzie nie byli zagrożeni. Ale zwykli ludzie inwestują część swoich oszczędności życia w kryptowalutę.

Jeden z domów maklerskich zachęca swoich klientów do kupowania bitcoinów na konta emerytalne! Zadaniem SEC i innych organów regulacyjnych jest ochrona zwykłych inwestorów przed wprowadzającymi w błąd i oszukańczymi systemami. Nadszedł czas, aby dać im uprawnienia ustawodawcze do wykonywania ich pracy.

Bitcoin SV to prawdziwa wizja Satoshi Nakamoto oferująca funkcjonalność i usługi ,których nie jest w stanie zaoferować żadna kryptowaluta funkcjonująca w tej chwili na rynku.

To projekt współpracujący i mający akceptację w Ministerstwach (szeroko współpracuje między innymi z Ministerstwem Rolnictwa w Polsce w ramach oferty nChain)

To projekt walczący z bezprawnym użytkowaniem nazw i technologii ,posiadając setki patentów dotyczących technologii Blockchain przez twórcę i promagatora budowania i użytkowania BSV Dr Craiga Wrighta

Przyszłością jest

Znalezione obrazy dla zapytania: bitcoin sv

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://www.vox.com/2018/4/24/17275202/bitcoin-scam-cryptocurrency-mining-pump-dump-fraud-ico-value


Author: BitcoinSV.pl
CEO