Jak @Jack dołącza do Twetch

Ten post pierwotnie pojawił się na stronie Unbounded Capital i opublikowaliśmy go ponownie za zgodą Jacka Laskeya. Niedawne wydarzenia sugerują, że hostowany przez giganta technologicznego internet staje się mniej przyjaznym miejscem z pewnych punktów widzenia. Twórcy treści dopasowujący te formy mogą potrzebować nowych miejsc do komunikacji poza tymi z kontrolą korporacji. Firmy takie jak Twetch pokazały, jak księga Bitcoin SV może służyć jako takie miejsce.

Ponadto zademonstrowali, w jaki sposób zintegrowane płatności mogą obrócić istniejący model „niewolnika danych” do góry nogami. Jak mówią, przyszłość jest jasna. Potrzebna jest migracja ze starych platform na nowe. Przeszkadza to klasyczny „problem z kurczakiem i jajkiem”. Twórcy ważnych treści nie odejdą bez swoich obserwatorów, a obserwatorzy pozostaną tam, gdzie publikują twórcy treści. Wysiłki takie jak Twetchdat i Windbell zostały wprowadzone na Twetch, aby złagodzić ten problem z punktu widzenia obserwatora. Oznaczanie @twetchdat w odpowiedzi na Twitterze archiwizuje poprzedni wątek w księdze Bitcoin SV i publikuje wątek na Twetch. Windbell umożliwia użytkownikom Twetch kopiowanie kanału mediów społecznościowych na Twetch, dzięki czemu mogą uzyskać dostęp do wszystkich informacji, których szukają w jednej aplikacji. Odbywa się to za niewielką opłatą. Użytkownicy, którzy finansują powiadomienia, mogą nawet generować dochody z tego, jeśli inni subskrybują ich kanały. volume_upcontent_copysharestar_border

Twitter users can tag @twetchdat to archive a tweet on the BSV ledger and post the tweet to Twetch

Problem z Twetchdat i Windbell polega na tym, że twórcy treści nie odnoszą korzyści z tego scenariusza, a nawet mogą postrzegać go jako drapieżny. Chociaż te narzędzia mogą wskazywać, że Twetch interesuje się określonymi treściami, nie tworzą one użytecznej grupy obserwatorów dla twórców treści.

Nie ma marchewki Bitcoin SV , która towarzyszyłaby kijowi Big Tech. Idealnym rozwiązaniem byłoby rozwiązanie, w którym twórcy treści mogliby zacząć budować listę obserwujących i generować dochody na platformach takich jak Twetch, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Wyobraź sobie, że masz już tysiące obserwujących i polubień, co doprowadziło do tego, że czekają na Ciebie BSV warte tysiące USD. Jeśli w międzyczasie cena BSV wzrośnie, mogą być jeszcze większe nagrody czekające na odbiór.

Nowa technologia BSV sprawia, że ​​jest to osiągalne. Xoken Labs jest dostawcą rozwiązań infrastrukturalnych dla przestrzeni BSV. Stworzyli rozwiązanie przestrzeni nazw dla Bitcoin SV o nazwie Alegoria. Jest to sposób generowania czytelnej dla człowieka nazwy, która może być własnością w taki sam sposób, w jaki można posiadać Bitcoin: on-chain.

Prawo własności do alegorii ma dwie formy – posiadanie samej nazwy i posiadanie możliwości tworzenia nowych nazw z tym samym prefiksem. Rozważmy imię Ali. Jeśli posiadam oba te prawa w imieniu Ali, mogę podpisywać i odbierać płatności jako Ali, a także mogę utworzyć imię Alice. Jeśli chcę, mogę sprzedać imię Alice innemu użytkownikowi bez sprzedawania prawa do tworzenia nazwy AliceJ lub Alice2, z których każda ma wspólny przedrostek Alice. Daje to firmom takim jak Twetch możliwość tworzenia przestrzeni nazw, w której kontrolują możliwość początkowego tworzenia wszystkich nazw, ale ich użytkownicy mogą być właścicielami ich nazw. Prawie jak nazwa domeny, Twitch może posiadać „Tw /”.

Następnie mogli stworzyć nazwy „Tw / ElonMoist”, „Tw / Randy”, „Tw / Jack”, „Tw / Naval” itp. I sprzedawać je lub podarowywać użytkownikom. Połączenie prefiksu „Tw /” z innym unikalnym systemem identyfikacyjnym, takim jak Twitter w Alegorii, może być bardzo potężne. Powiedzmy, że Twetch jest właścicielem przestrzeni nazw „Tw /” w Allegory. Wyobraź sobie, że użytkownik Windbella zasponsorował nowy kanał, który był śledzony przez Twittera @Jack. Dzwonek do @Jack może spowodować, że Twetch utworzy nowe konto „Tw / Jack”.

To konto mogłoby zacząć otrzymywać prawdziwe obserwacje i polubienia na Twetch, z czasem zdobywając BSV. Jeśli @Jack zdecyduje się przejąć konto Twetch przy użyciu tradycyjnej metody uwierzytelniania, Twetch przekaże mu uchwyt alegorii „Tw / Jack”, a @Jack będzie mógł uzyskać dostęp do Bitcoin SV i obserwujących. Takie rozwiązanie tworzy potężny pomost do BSV.

Obserwujący mogą migrować do BSV i nadal otrzymywać wszystkie poszukiwane treści. Mogą zacząć tworzyć marchewkę, aby przyciągnąć ulubionych twórców treści na pożądane platformy. Nie wszyscy z tych twórców będą migrować, ale o wiele bardziej prawdopodobne jest, że rozważą nową platformę, jeśli jest do niej dołączona pula pieniędzy.

Pieniądze pomagają również wykazać wyższość tych nowych platform, na których można zarabiać bezpośrednio na swoich treściach. Ostatecznie chcemy, aby ci twórcy przecięli sznur starego systemu i wprowadzili swoich zwolenników w nowy paradygmat ekonomiczny. Co więcej, jeśli stary system przecina ich sznur, ten system zapewnia im miękkie lądowanie, jeśli mają solidną publiczność na Twetch.

Umożliwienie twórcom zarabiania bez wysiłku to świetny sposób na pokazanie, zamiast opowiadać o sile Bitcoina dla treści.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/how-jack-joins-twetch/


Author: BitcoinSV.pl
CEO