TAAL MIANUJE DAVIDA ALLENA – NA DYREKTORA FINANSOWEGO

  • Vancouver, Kolumbia Brytyjska; 1 lutego 2021r. – TAAL Distributed Information Technologies Inc. firma związana z BitcoinSV (CSE: TAAL | FWB: 9SQ1 | OTC: TAALF) ogłosiła nominację od 1 lutego 2021 r. Davida Allena, CPA, CA jako dyrektora finansowego. Na tym mianowaniu pan Allen przechodzi ze stanowiska starszego konsultanta finansowego na stanowisko dyrektora finansowego.

„Cieszymy się, że możemy powitać w naszym zespole kierowniczym osobę o randze Davida i doświadczeniu” – powiedział Stefan Matthews, dyrektor generalny TAAL i prezes wykonawczy. „W trakcie bardzo udanej kariery zawodowej David wykazał się wysokimi umiejętnościami finansowymi i przywódczymi na kluczowych stanowiskach w wielu wyjątkowo rozwijających się firmach. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z nim, przyspieszając nasz rozwój w TAAL ”.

David Allen jest starszym dyrektorem finansowym i liderem biznesowym z ponad 30-letnim doświadczeniem, w tym jako kierownik finansowy i operacyjny w 250 kanadyjskich firmach z listy Fortune. Jego doświadczenie obejmuje zarówno przedsiębiorstwa typu start-up, jak i spółki publiczne w wielu branżach, w tym w branży bezpośredniej konsumenta, produkcji, energii alternatywnej, transporcie, nieruchomościach i zasobach naturalnych. David był wiceprezesem, kontrolerem korporacyjnym i wiceprezesem ds. Projektów ERP w latach 2014-2019 dla szybko rozwijającej się kanadyjskiej marki odzieży wierzchniej Canada Goose Inc., w tym poprzez przejście do spółki notowanej na giełdzie. o globalnych przychodach przekraczających w tamtym czasie 800 milionów dolarów.

W tym samym czasie firma pozyskała Kalev’a Suurkask na stanowisko starszego oficera, jednak firma TAAL nie wydała obecnie oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Źródło: https://www.taal.com/news/taal-appoints-david-allen-cfo/


Author: xp_analyst