Pierwszy specjalista ds. Pomocy technicznej Bitcoin SV z siedzibą w Chinach

ZUG, Szwajcaria – 1 lutego 2021 r.

Stowarzyszenie Bitcoin, globalna organizacja branżowa z siedzibą w Szwajcarii, która działa na rzecz rozwoju biznesu dzięki łańcuchowi blokowemu Bitcoin SV, ogłasza dziś, że wyznaczyła Aarona Zhou na pierwszego specjalistę ds. Pomocy technicznej z siedzibą w Chinach.

Zatrudnienie Zhou to najnowszy dodatek do rosnącego zespołu specjalistów ds. Technicznych i biznesowych w ramach Stowarzyszenia Bitcoin, poświęconych poprawie zaangażowania przedsiębiorstw i zwiększaniu świadomości na temat możliwości Bitcoin SV jako protokołu sieci danych.

W swojej nowej roli Zhou będzie współpracował z globalnym zespołem Bitcoin Association i pracownikami z Chin, aby współpracować z liderami biznesu, technologii i rządów w Chinach, edukując ich o korzyściach płynących z budowania w księdze publicznej Bitcoin SV i dostępnych narzędziach technicznych. tak, jak również rosnący ekosystem firm i produktów korzystających z jego sieci.

Oprócz swojej roli w Stowarzyszeniu Bitcoin, Zhou dołączy również do nChain – wiodącej globalnej firmy zajmującej się badaniami i rozwojem blockchain – jako inżynier oprogramowania, gdzie będzie częścią zespołu Bitcoin SV Infrastructure.

Zhou przechodzi na nowe stanowiska z IBM w Pekinie, gdzie ostatnio pracował jako programista Java i inżynier DevSecOps. Wieloletni, aktywny członek społeczności Bitcoin SV, w swoim czasie Zhou wniósł wkład do biblioteki BitSV Python o otwartym kodzie źródłowym, współpracował przy kilku projektach rozwoju aplikacji Bitcoin SV, a także prowadził warsztaty sponsorowane przez Stowarzyszenie Bitcoin i seminaria internetowe na temat technologii blockchain w celu edukacji innych programistów.

Ekspansja zespołu Stowarzyszenia Bitcoin wynika z zainteresowania i zainteresowania Bitcoin SV w Chinach i na całym świecie. Jako jedyny protokół blockchain, który jest zgodny z oryginalnym projektem i wizją twórcy Satoshi Nakamoto dla Bitcoin – zarówno jako elektroniczny system gotówkowy peer-to-peer, jak i globalna księga danych dla przedsiębiorstw – Bitcoin SV szybko staje się siecią przedsiębiorstw wybieraną zarówno przez firmy, jak i deweloperzy.

Dzięki możliwości nieograniczonego skalowania i obsługi ogromnych ilości transakcji, oprócz mikropłatności, inteligentnych kontraktów, tokenizacji i funkcji danych, Bitcoin SV jest jedynym blockchainem, który może służyć jako publiczna księga danych na świecie dla płatności i aplikacji danych przedsiębiorstw.

Przemawiając na dzisiejszym spotkaniu, prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, powiedział: „Ponieważ zainteresowanie przedsiębiorstw Bitcoin SV stale rośnie, Stowarzyszenie Bitcoin jest zachwycone, że Aaron dołączył do naszego zespołu pomocy technicznej, aby pomóc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku. Doświadczenie Aarona w IBM w pracy z systemami oprogramowania na dużą skalę będzie cennym dodatkiem do naszego Stowarzyszenia, ponieważ kontynuujemy naszą pracę nad edukowaniem przedsiębiorstw, dlaczego Bitcoin SV jest najpotężniejszą rozproszoną księgą danych obsługującą wszystkie ich aplikacje blockchain ”.

Komentując swoje zatrudnienie, Aaron Zhou powiedział: „Po kilku latach bycia częścią społeczności Bitcoin SV cieszę się, że mogę uczynić moją pasję swoim zawodem i dołączyć do Stowarzyszenia Bitcoin, a także do nChain.

Jako jedyny blockchain, który skaluje się bez ograniczeń i oferuje możliwości danych, których wymagają firmy, Bitcoin SV stanowi dużą szansę na rozwój na poziomie przedsiębiorstwa. Cieszę się, że mogę rozpocząć współpracę ze społecznościami biznesowymi, rządowymi i deweloperskimi w całych Chinach, aby pomóc im zrozumieć ten potencjał i opracować innowacyjne rozwiązania, które wykorzystają wyjątkowe możliwości Bitcoin SV ”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/bitcoin-association-appoints-first-china-based-technical-outreach-specialist-increase-enterprise-awareness-of-bitcoin-sv/


Author: BitcoinSV.pl
CEO