Hodlonaut płaci: rachunek dla krytyków Craiga Wrighta rośnie

Magnus Granath (znany również jako użytkownik Twittera Hodlonaut) zapłacił dr. Craigowi Wrightowi kolejne 140 000 funtów, dowiedział się CoinGeek. Kwota dotyczy toczącej się przeciwko Granath sprawy o zniesławienie prowadzonej przez Wrighta i podnosi łączną kwotę otrzymaną przez Wrighta w tej sprawie do 210 000 GBP.

Ostatnie podsumowanie pojawia się po jego zwycięstwie w angielskim sądzie apelacyjnym w styczniu, kiedy udało mu się przekonać sąd do unieważnienia wcześniejszej decyzji Sądu Najwyższego zakazującej dr Wrightowi pozywania Granatha. Ta wcześniejsza decyzja została podjęta na podstawie tego, że Granath zdołał wszcząć postępowanie zapobiegawcze w swoim rodzinnym kraju, Norwegii. Teraz, gdy sprawa została unieważniona, sprawa Wrighta o zniesławienie będzie toczyć się w Wielkiej Brytanii, pozostawiając Granatha na haku za koszty prawne związane z odwołaniem.

Zapłacił już 70 000 funtów, a kolejne 140 000 funtów było wymagalne do 29 stycznia. To ogromna suma dla Granatha, który miał możliwość wycofania zgody, zanim dr Wright wszczął postępowanie. Rachunek wzrośnie tylko w miarę kontynuacji sprawy.

Granath jest ostatnim z krytyków dr Wrighta, który odkrył, że otwarcie nazywanie kogoś oszustem na Twitterze może być bardzo kosztowne. Blogger Peter McCormack został zobowiązany do zapłacenia dr. Wrightowi opłat prawnych w wysokości 18 500 funtów za ostatnią próbę opóźnienia wniesienia przeciwko niemu pozwu o zniesławienie i teraz wydaje się, że ściga się o kolejne zwycięstwo dr Wrighta.

Rogerowi Ver z BCH doręczono także pozew o zniesławienie po ucieczce na Antigua. Będziemy informować o rozwoju sytuacji w takich przypadkach, gdy nadejdą.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/hodlonaut-pays-up-the-bill-is-growing-for-craig-wright-detractors/


Author: BitcoinSV.pl
CEO